Tábor 2018 – Ať žijí rytíři!

Kdy: 4. srpna – 17. srpna
Kde: Tábořiště Zlaté údolí u Drhlenského rybníka, 294 02 Kněžmost
Cena: Cena tábora činí pro jednoho táborníka 4.150 Kč. V případě, že táborník jede na tábor se svým sourozencem, je cena pro každého z nich snížena na 4.050 Kč.

Letní tábor 2018

Letošní rok pořádají letní tábor pro děti a letní tábor pro děti s dyslexií společně sdružení AKTIVITY PLUSPedagogicko-psychologická poradna, a to v krásném prostředí Českého ráje. Jako každoročně se o Vaše děti bude starat stabilní tým vedoucích spolu s praco­vnicemi Pedagogicko-psychologické poradny v Semilech. Bližší informace o vedoucích si můžete prohlédnout v sekci Lidé. Pro Vaše děti letos bude připravena celotáborová etapová hra, v níž budou bránit hradby Drhlenštajnu před loupeživým rytířem, jenž ho chce ovládnout.

Chcete-li spolu s námi pozdvihnout meč či luk a ochránit Drhlenštajn před mocichtivými nepřáteli, neváhejte a přidejte se k nám. Těšíme se na Vás!!!

Přihláška na tábor

Pokud Vás náš tábor zaujal a chcete přihlásit své dítě, postup je jednoduchý. Stáhněte si přihlášku a vyplněnou a vytisklou ji poštou zašlete na adresu:

AKTIVITY PLUS
Exnárova 542/1
500 11 Hradec Králové

Přihlášku rovněž můžete vyplnit elektronicky v programu Adobe Reader (verze 9 a vyšší) či nějaké jeho alternativě a zaslat emailem na adresu aktivity.plus@gmail.com.