Tábor 2019 – Legenda o Myší Hlídce

Kdy: 3. srpna – 16. srpna
Kde: Tábořiště Zlaté údolí u Drhlenského rybníka, 294 02 Kněžmost
Cena: Cena tábora činí pro jednoho táborníka 4.300 Kč. V případě, že táborník jede na tábor se svým sourozencem, je cena pro každého z nich snížena na 4.200 Kč.

Letní tábor 2019

Letošní rok pořádají letní tábor dětský společně spolek AKTIVITY PLUSPedagogicko-psycho­logická po­radna, a to v krásném prostředí Českého ráje. Jako každoročně se o Vaše děti bude starat stabilní tým vedoucích spolu s praco­vnicemi Pedagogicko-psycho­logické poradny v Semilech. Bližší informace o ve­doucích si můžete prohlédnout v sekci Lidé. Pro Vaše děti letos bude připravena celotáborová etapová hra, v níž se stanou statečnými příslušníky Myší Hlídky.

Myši, svádějící nekonečný boj o přežití a o to, aby se jim dobře dařilo v drsných podmínkách světa plného dravců, si na svou obranu založily Myší hlídku. Její členové jsou průvodci, průzkumníci, počasníci, stopaři a ochránci myší žijících na územích mezi teritorii. Udržují bezpečné hra­nice, vyhledávají nové bezpečné cesty mezi vesnicemi a provázejí po nich karavany se zbožím. V případě útoku se musejí postavit každému zlu a nebezpečí, které ohro­žuje jejich teritoria.

Chcete-li spolu se spolu s námi stát statečnými ochrán­ci myšího národa, neváhejte a přidejte se k nám. Nezáleží na tom, s kým bojujete, ale za co bojujete! Těšíme se na Vás!

Přihláška na tábor

Pokud Vás náš tábor zaujal a chcete přihlásit své dítě, postup je jednoduchý. Stáhněte si přihlášku a vyplněnou a vytisklou ji poštou zašlete na adresu:

AKTIVITY PLUS
Exnárova 542/1
500 11 Hradec Králové

Přihlášku rovněž můžete vyplnit elektronicky v programu Adobe Reader (verze 9 a vyšší) či nějaké jeho alternativě a zaslat emailem na adresu aktivity.plus@gmail.com.