Tábor 2020 – Madagaskar

Kdy: 2. srpna – 14. srpna
Kde: Tábořiště Zlaté údolí u Drhlenského rybníka, 294 02 Kněžmost
Cena: Cena tábora činí pro jednoho táborníka 4.350 Kč. V případě, že táborník jede na tábor se svým sourozencem, je cena pro každého z nich snížena na 4.250 Kč.

Letní tábor 2020

Letošní rok pořádají letní tábor dětský společně spolek AKTIVITY PLUSPedagogicko-psycho­logická po­radna, a to v krásném prostředí Českého ráje. Jako každo­ročně se o Vaše děti bude starat stabilní tým ve­doucích spolu s praco­vnicemi Pedagogicko-psycho­lo­gické poradny v Semilech. Bližší informace o ve­doucích si můžete prohlédnout v sekci Lidé. Pro Vaše děti letos bude připravena celotáborová etapová hra, v níž se vy­dají až na daleký Madagaskar.

V newyorské ZOO společně žije čtveřice velkých kama­rádů – lev Alex, zebra Marty, žirafa Melman a hrošice Glorie. Ovšem jen do chvíle, než Marty zmizí a jeho přátelé se ho vydají hledat do rušných ulic New Yorku. Na své výpravě jsou zadrženi policií a je vydán příkaz k jejich převezení do zvířecí rezervace v Keni. Na lodi však dojde k nehodě, a tak čtyři přátelé skončí místo v srdci Afriky na ostrově Madagaskar, jemuž svou chlu­patou packou vládne bláznivý král Jelimán.

Chcete-li se spolu s námi vydat do divoké mada­gas­karské džungle, neváhejte a přidejte se k nám. Možná se přidají i tučňáci! Těšíme se na Vás!

Přihláška na tábor

Pokud Vás náš tábor zaujal a chcete přihlásit své dítě, postup je jednoduchý. Stáhněte si přihlášku a vyplněnou a vytisklou ji poštou zašlete na adresu:

AKTIVITY PLUS
Exnárova 542/1
500 11 Hradec Králové

Přihlášku rovněž můžete vyplnit elektronicky v programu Adobe Reader (verze 9 a vyšší) či nějaké jeho alternativě a zaslat emailem na adresu aktivity.plus@gmail.com.