Tábor 2021 – Na křídlech draků

Kdy: 1. srpna – 13. srpna
Kde: Tábořiště Zlaté údolí u Drhlenského rybníka, 294 02 Kněžmost
Cena: Cena tábora činí pro jednoho táborníka 4.500 Kč. V případě, že táborník jede na tábor se svým sourozencem, je cena pro každého z nich snížena na 4.400 Kč.

Letní tábor 2021

Letošní rok pořádají letní tábor dětský společně spolek AKTIVITY PLUSPedagogicko-psycho­logická po­radna, a to v krásném prostředí Českého ráje. Jako každo­ročně se o Vaše děti bude starat stabilní tým ve­doucích spolu s praco­vnicemi Pedagogicko-psycho­lo­gické poradny v Semilech. Bližší informace o ve­doucích si můžete prohlédnout v sekci Lidé. Pro Vaše děti letos bude připravena celotáborová etapová hra, v níž se na křídlech draků vy­dají až samotný konec světa.

Vítejte na Blpu. Po celé generace tu stáli vikingové proti drakům. Bojovalo se urputně. Jenže jednoho dne se všechno změnilo. Ukázalo se, že nemusíme s draky bojovat. Můžeme na nich jezdit, žít s nimi a dokonce je i cvičit. Stali se naší součástí. Ne všem se ale nové pořádky zamlouvají...

Chcete-li se spolu s námi po boku draků vydat na tajuplnou výpravu, neváhejte a přidejte se k nám. Těšíme se na Vás!

Přihláška na tábor

Pokud Vás náš tábor zaujal a chcete přihlásit své dítě, postup je jednoduchý. Stáhněte si přihlášku a vyplněnou a vytisklou ji poštou zašlete na adresu:

AKTIVITY PLUS
Exnárova 542/1
500 11 Hradec Králové

Přihlášku rovněž můžete vyplnit elektronicky v programu Adobe Reader (verze 9 a vyšší) či nějaké jeho alternativě a zaslat emailem na adresu aktivity.plus@gmail.com.