Tábor 2023 – Zvířátka pana Holmese

Kdy: 5. srpna – 18. srpna
Kde: Tábořiště Zlaté údolí u Drhlenského rybníka, 294 02 Kněžmost
Cena: Cena tábora činí pro jednoho táborníka 6.000 Kč. V případě, že táborník jede na tábor se svým sourozencem, je cena pro každého z nich snížena na 5.800 Kč.

Letní tábor 2023

Letošní rok pořádají letní dětský tábor společně spolek AKTI­VITY PLUSPedagogicko-psycho­logická po­radna, a to v krásném prostředí Českého ráje. Jako každo­ročně se o Vaše děti bude starat stabilní tým ve­doucích spolu s pra­co­vnicemi Peda­gogicko-psycho­lo­gické poradny v Se­milech. Pro Vaše děti letos bude při­pravena celo­táborová etapová hra, v níž se stanou slovutnými de­tektivy z Baker Street 221b.

Vítejte v Baker Street, kde bydlí nejslavnější světový detektiv Sherlock Holmes, jenž dokáže vyřešit i ty nejzáludnější detektivní případy! Většinou. V Baker Street totiž rozhodně není nouze o záhady. A na některé nestačí ani sám slovutný detektiv, který dokázal hravě odhalit i zapeklité tajemství psa baskervillského. Naštěstí jsou tu jeho zvířecí kamarádi, kteří spojenými silami do­kážou rozluštit i případy, nad nimiž zůstává rozum stát. Třeba takový případ ztracené Sherlockovy čapky...

Chcete-li spolu s námi řešit nejzapeklitější detektivní pří­pa­dy, neváhejte a přidejte se k nám. Těšíme se na Vás!

Přihláška na tábor

Pokud Vás náš tábor zaujal a chcete přihlásit své dítě, postup je jednoduchý. Stáhněte si přihlášku a vyplněnou a vytisklou ji poštou zašlete na adresu:

AKTIVITY PLUS
Exnárova 542/1
500 11 Hradec Králové

Přihlášku rovněž můžete vyplnit elektronicky v programu Adobe Reader (verze 9 a vyšší) či nějaké jeho alternativě a zaslat emailem na adresu aktivity.plus@gmail.com.