Tábor 2024 – Tam a zase zpátky

Kdy: 3. srpna – 16. srpna
Kde: Tábořiště Zlaté údolí u Drhlenského rybníka, 294 02 Kněžmost
Cena: Cena tábora činí pro jednoho táborníka 6.200 Kč. V případě, že táborník jede na tábor se svým sourozencem, je cena pro každého z nich snížena na 6.000 Kč.

Letní tábor 2024

Letošní rok pořádají letní dětský tábor společně spolek AKTI­VITY PLUSPedagogicko-psycho­logická po­radna, a to v krásném prostředí Českého ráje. Jako každo­ročně se o Vaše děti bude starat stabilní tým ve­doucích spolu s pra­co­vnicemi Peda­gogicko-psycho­lo­gické poradny v Se­milech. Pro Vaše děti letos bude při­pravena celo­táborová etapová hra, v níž se vydají na dobrodružnou výpravu z mírumilovného Kraje až do dale­kého trpasličího Království pod Horou.

Dřív nežli vzejde světlo dne,
přes horstvo jež se v mlze pne,
jdem do hlubin, kde vládne stín,
pro svoje zlato ztracené.

Když jednoho slunečného rána potká vážený hobit Bilbo Pytlík čaroděje Gandalfa, nemá ani nejmenší tušení, že již zanedlouho vyrazí na výpravu, která obrátí celý jeho život naruby. Koho by napadlo, že bude jako mistr lupič putovat společně s třinácti trpaslíky až na druhý konec světa, k Osamělé hoře, kde se v troskách trpasličího království usídlil strašlivý drak Šmak, poslední z velkých draků Severu, aby ho přemohli a získali zpět své ztracené dědictví. A aby toho nebylo na jednoho malého hobita málo, setká se s elfy i zlobry, půjde přes hory i pod horami, získá kouzelný prsten, budou ho honit skřeti, vrrci i pavouci, aby nakonec... ale to se nechte překvapit!

Chcete-li se spolu s námi vydat na jednu neočekávanou cestu po úžasném světě Středozemě, kterou ve své fantazii vytvořil světoznámý J. R. R. Tolkien, neváhejte a přidejte se k nám. Těšíme se na Vás!

Přihláška na tábor

Pokud Vás náš tábor zaujal a chcete přihlásit své dítě, postup je jednoduchý. Buď vyplňte elektronickou přihlášku, nebo si stáhněte přihlášku v PDF podobě a vyplněnou a vytisklou ji poštou zašlete na adresu:

AKTIVITY PLUS
Exnárova 542/1
500 11 Hradec Králové

Tuto přihlášku rovněž můžete vyplnit elektronicky v programu Adobe Reader (verze 9 a vyšší) či nějaké jeho alternativě a zaslat emailem na adresu aktivity.plus@gmail.com.